nieruchomości w Głogowie
PDF Drukuj Email
Osiedle ul. Świerkowa w Głogowie

Dom szeregowy - rzut parteru

Dom szeregowy - przekrój

Dom wolnostojący - rzut parteru

Dom wolnostojący - rzut poddasza

Elewacja dom parterowy szeregowy

Elewacja dom wolnostojący

 
PDF Drukuj Email
Mieszkania na osiedlu Piastów Śląskich

Mert Deweloper Sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie przy udziale naszego Przedsiębiorstwa rozpoczął realizację inwestycji pod nazwą: „Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kazimierza Sprawiedliwego w Głogowie w stanie deweloperskim”

Inwestycja jest realizowana w dwóch etapach i charakteryzuje się niską zabudową z bogatą  ofertą łącznie 38 mieszkań o powierzchniach od 36 m2 do 105m2, w tym dwa mieszkania dwupoziomowe. Przestronne, funkcjonale i doskonale oświetlone pomieszczenia oraz wygodne balkony i tarasy zapewniają możliwość relaksu. Do każdego mieszkania jest odpowiednio przypisana piwnica.

Lokalizacja budynków jest idealnym miejscem do wypoczynku i aktywności rekreacyjnej, a zarazem umożliwia korzystanie z wszelkich miejskich udogodnień. Bliskość centrum i dobra komunikacja, to niebywała wygoda.

Budynki, w którym znajdują się mieszkania, zostały zaprojektowane i są realizowane w nowoczesnej technologii spełniającej wszelkie wymagania w zakresie ochrony cieplnej (PN-EN ISO 6946) przy jednoczesnym zastosowaniu indywidualnych i niezależnych systemów grzewczych w postaci dwufunkcyjnych pieców gazowych, które zezwalają na znaczną oszczędność energii cieplnej. Zastosowane materiały posiadają odpowiednią jakość i bezpieczeństwo, gwarantując tym samym trwałą i stabilną konstrukcję.

 

Poniżej przedstawiamy opis poszczególnych etapów inwestycji:

1/      I Etap obejmuje budowę 22 mieszkań z balkonami lub tarasami. Zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 36m2
do 105m2, w tym również dwa mieszkania dwupoziomowe.

 

2/      II Etap obejmuje budowę 16 mieszkań z balkonami lub tarasami. Projektowana powierzchnia mieszkań wynosi od46m2
do 54m2.

 

Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane aby zagwarantować przyszłym właścicielom komfort i wygodę życia.

 


stat4u